Úvod > Novinky > Koncert pro stromy 2023

Koncert pro stromy 2023

1.5.2023

A4_web.jpgMilovníky přírody, parků, řemeslných trhů a folkové hudby zveme na 8. ročník prvomájové veselice v Přírodovědném muzeu Semenec Týn nad Vltavou. Je to akce spojená s oslavou jarní přírody, lidské tvořivosti a kultury.

Program je určen pro rodiny s dětmi tak, aby si každý našel to své – příjemná atmosféra jarního parku, dobré občerstvení, zajímavé řemeslné výrobky na trhu, dílničky s aktivitami pro děti, jejichž součástí je i soutěžní hra. Na programu letošního ročníku je také návštěva mobilního planetária s programem o vodě a stromech.

Na pódiu nás letos čeká několik folkových a multižánrových kapel – ČD Band, Nepochopíš, MY3.avi a Nikol Fischerová & Metanoia.

Podtitulem letošního ročníku je Co Čech to muzikant, proto je Koncert pro stromy otevřený jak amatérským, tak profesionálním hudebníkům. Navíc náš čekají i vstupy řemeslníků, kteří na chvíli opustí své stánky, aby předvedli, že umí vládnout nejen hmotě, ale i tónům nejrůznějších nástrojů.

Koncert pro stromy se koná 1. května od 10 do 18 hodin v Přírodovědném muzeu Semenec v Týně nad Vltavou.

Koncert pro stromy podpořila Skupina ČEZ v rámci projektu Vltavotýnský oranžový rok.