Úvod > Novinky > Nové interaktivní prvky v areálu

Nové interaktivní prvky v areálu

V průběhu letošního roku jsme v areálu Přírodovědného muzea Semenec instalovali nové interaktivní prvky Motýli a housenky a Skákání se zvířátky, oba díky dotačnímu programu Jihočeského kraje Podpora muzeí a galerií.

Motýli a housenky doplňují prostor Jedlé zahrady, kam se motýli slétávají na květy rozličných bylinek a prvek s místem krásně souzní. Kromě poznávání motýlů a jejich housenek se o nich můžete také leccos zajímavého dozvědět.

Skákání se zvířátky je umístěné do odpočinkové zóny u Písečné duny a můžete zde své skokanské dovednosti poměřit s nejrůznějšími skokany z živočišné říše.

IMG_20210831_134540.jpgIMG_20210831_134729.jpg