Úvod > Novinky > „Pecha Kucha“ ve vodňanské sokolovně

„Pecha Kucha“ ve vodňanské sokolovně

18.3.2016

pecha kucha vodnany.gifTaké Semenec se bude prezentovat v rámci vodňanské PechaKucha Night, která se ponese v duchu sokolského hesla "NI ZISK NI SLÁVU".

Co je to PechaKucha Night (PKN)? Projekt vymysleli v roce 2003 v Tokiu architekti Astrid Klein a Mark Dytham. Záměrem bylo vytvořit prostor pro setkávání architektů, designérů, grafiků a dalších inspirativních lidí na jednom místě v jednom čase v tomto oborovém mixu. Prostor pro mluvení o tom, co je nového, co kdo chystá či již realizoval, o čem přemýšlí, o čem sní, a to vše ve formátu 20x20, kdy si každý mluvčí připraví pro svůj výstup 20 obrázků a každý z nich může komentovat pouze 20 vteřin, za 6 minut a 40 vteřin ho tedy střídá další prezentující. V pořádajících městech se večery se konají pravidelně za dva až tři měsíce. Dnes už na více než 900 místech po celém světě.

Tisková zpráva PechaKucha Vodnany