Úvod > Novinky > Ornitologická vycházka na Semenci

Ornitologická vycházka na Semenci

11.5.2024

ornitologická vycházka 24.jpgAreál Přírodovědného muzea Semenec v Týně nad Vltavou zahájil další návštěvnickou sezónu. Kromě výstav, expozic a herních prvků si můžete návštěvu zpestřit některou z akcí, které má muzeum na letošní rok naplánované. Již tento víkend je to například Ornitologická vycházka, kterou povede Jan Špička z Jihočeské univerzity. Honza natáhne sítě, nastraží reproduktory, připraví kroužkovací náčiní a bude nám povídat, ukazovat, bude jásat nad zajímavými úlovky a někteří z vás budou moci okroužkované ptáčky zase pouštět. Sraz v sobotu 11.5. v 10:00 před recepcí muzea Semenec.

Pokud byste se o Přírodovědném muzeu Semenec, které v letošním roce slaví 30. výročí svého vzniku, chtěli dozvědět více, zkuste si poslechnout:záznam rozhlasové Kavárny