Úvod > Novinky > Víkend otevřených zahrad

9.6.2018
Datum ukončení:
10.6.2018

Další 2018 plakat semenec.jpgakcí, na kterou bychom vás rádi pozvali, je Víkend otevřených zahrad – svátek všech památek zahradního umění, arboret, výukových, přírodních i uměleckých zahrad a parků. Koná se každoročně druhý víkend v červnu, tentokrát tedy 9. – 10. 6. Návštěva Přírodovědného muzea Semenec bude tento víkend doplněna o komentované prohlídky. V sobotu od 14:00 to bude hravá prohlídka pro rodiny s dětmi, v neděli od 14:00 vzdělávací prohlídka pro milovníky přírody a zahradního umění. V neděli budete mít navíc jedinečnou příležitost nahlédnout do podzemí a provozního zázemí a dozvědět se PRAVDU O SEMENCI! Udělejte si proto v neděli 10. 6. čas a vyražte k nám!