Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Krajina nás spojuje - seminář v Písku a v Táboře

Krajina nás spojuje - seminář v Písku a v TábořeDatum konání:
26.6.2018
Datum ukončení:
28.6.2018

nabídka semináře Písek+Tábor.jpg

Semenec, o.p.s. Týn nad Vltavou zve starosty, místostarosty a tajemníky obcí, úředníky obecních úřadů, zastupitele, vlastníky půdy a zemědělce na jedinečný seminář „Krajina nás spojuje“.

Seminář proběhne

v úterý 26. června 2018 od 9.00 do 15.00 hodin na Městském úřadu v Písku.

ve čtvrtek 28. června 2018 od 9:00 do 15:00 na Městském úřadu v Táboře.

Seminář je pro zájemce zdarma.

Krajina je biologický systém, kde vše se vším souvisí, jednotlivé složky jsou propojeny a vzájemně se trvale ovlivňují. Cílem semináře je uvědomit si souvislosti procesů v krajině, vztahy mezi počasím, stavem krajiny a hospodařením s půdou, příčiny současných problémů se vzrůstajícím suchem, nedostatkem vody a především nezastupitelnou rolí zeleně. Seminář nabídne vysvětlení a odpovědi na to, PROČ je zeleň důležitá coby zdroj energie, půdotvorný element a klimatizační jednotka, JAK zeleň vysazovat a pečovat o ni, přehled vhodných druhů k výsadbám, KDE je vhodné a možné zeleň v krajině i intravilánech obcí vysazovat se zřetelem k vlastnickým vztahům a ZAČ realizovat zamýšlené projekty, kde získat prostředky (využití dotačních titulů).

více informací a program semináře


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů