Úvod > Novinky > Víkend otevřených zahrad 2023

10.6.2023
Datum ukončení:
11.6.2023

def 2023 plakat editovatelna sablona Semenec.jpgVíkend otevřených zahrad klepe na dveře. Tento červnový svátek všech parků a zahrad, které jsou oživené prohlídkami, hudbou, výstavami a jinými aktivitami můžete prožít i v krásně upravené zahradě plná aktivit, zábavy i poučení na Semenci.

Rozkvetlé byliny i vonící růže, nádherná jarní zeleň narašených stromů, rozkvetlé květnaté louky, to vše si můžete prohlédnout, navíc s komentovanou prohlídkou, nebo zajímavým doprovodným programem
v dílničkách pro děti i dospělé.

Návštěvu můžete letos zkombinovat i s jízdou parního vlaku, nebo autobusu, díky aktivitám spolku Vltavotýnská lokálka, u příležitosti výročí tratě Týn nad Vltavou - Číčenice (více informací)

sobota 10.6. :
  • bylinkové dílničky a kvíz celý den
  • 11:00 a 14:00 komentovaná prohlídka
  • 15:30 divadlo pro děti Dášenka
neděle 11.6.:
  • bylinkové dílničky a kvíz celý den
  • 11:00 a 14:00 komentovaná prohlídka

Jako ochutnávku můžete nahlédnout do našeho areálu prostřednictvím dronu: