Úvod > Novinky > Voda nás spojuje

Voda nás spojuje

13.10.2017

Krajský úřad Jihočeského kraje České Budějovice, odbor životního prostředí, zemědělství a lesnictví a Semenec, o.p.s. Týn nad Vltavou

Vás zvou na seminář

pro pracovníky státní správy, zemědělce, vlastníky půdy, pro učitele základních a středních škol, učitele zemědělských škol, lektory ekocenter i pro širokou veřejnost.

„Voda nás spojuje“

KRAJINA - VODA - VZDUCH - PŮDA - ROSTLINY - POČASÍ – LIDÉ – V SOUVISLOSTECH

Cílem semináře je uvědomit si souvislosti procesů v krajině a ekosystémech a vztahy mezi počasím, stavem krajiny a hospodařením s půdou, příčiny současných problémů se vzrůstajícím suchem a nedostatkem vody.

Seminář není akreditovaný MŠMT, ale účastníci obdrží osvědčení o jeho absolvování.

Účastnický poplatek 150 Kč bude vybírán v hotovosti na místě (bude využit pro zajištění občerstvení).

Koná se v pátek 13. října 2017 od 9.00 do 16.00 hodin
v MDK Sokolovna, Tyršova 424, Týn nad Vltavou, praktická část v Přírodovědném muzeu Semenec, Týn n. Vlt. (www.muzeumsemenec.cz) a na Vodním biotopu Hlinky, Týn n. Vlt.

Počet účastníků na akci je omezen, proto doporučujeme přihlásit se včas.

Uzávěrka příjmu přihlášek je v pátek 6. října 2017.

Přihlásit se můžete odesláním přiložené návratky na e-mail: jozkova@kraj-jihocesky.cz

Přihláška se stává závaznou po potvrzení Ing. L. Jozkovou (tel. 386 720 803).

Organizační zajištění semináře: Mgr. Barbora Šímová, Semenec, o.p.s., tel: 604 626 894, e-mail: semenec.ops@gmail.com

Podrobný program a přihláška v příloze:

program_Voda_nás_spojuje

pozvánka_Voda_nás_spojuje