Úvod > Novinky > Exkurze z Tábora na Semenec

Exkurze z Tábora na Semenec

21.9.2019

pozvánka EXKURZE Tábor.jpgV sobotu 21. září podniknou rodiny s dětmi z Tábora výpravu do Přírodovědného muzea Semenec, kde na ně bude čekat pestrý program, který začne nejprve seznámením s muzeem a jeho sbírkami, bude pokračovat výpravou do podzemí, ochutnávkou medu a vyvrcholí tisknutím vlastní pohlednice s přírodními motivy. Dále už bude následovat volná hra za využití interaktivních prvků muzea. Snad bude i počasí nakloněno našim smělým plánům :-)

Na akci se mohou přihlašovat obyvatelé města Tábor, pro které je výlet zcela zdarma, díky podpoře města Tábor!

Akce se koná ve spolupráci s Porcetou (PorCeTa, o.p.s. Centrum odborného poradenství pro dospělé a děti. Podpora pro rodiny a náhradní rodiny. http://www.porceta.cz/) za podpory města Tábor v rámci sítě Krasec.